Телефон : +380984134180

БО "БФ "Стежки добра" (БО "БФ "Стежки добра")

 

З початком військових дій на сході України 2014 року наше місто Харків наповнилося біженцями. Тоді безліч людей відкрили свої серця для допомоги нужденним, волонтерський рух охопив всю країну і вийшов далеко за її межі, і ми також не могли пройти повз людський біль та розпач. Після досить тривалого періоду волонтерської роботи — збирання речей, закупівлі продуктів, допомоги у розселенні біженців — у листопаді 2015 року було ухвалено рішення зареєструвати Благодійну організацію "Благодійний фонд «Стежки добра». Ми віримо, що є багато різних шляхів робити добро і що кожна людина здатна зробити цей світ хоч трохи кращим і щасливішим.

Насамперед ми прагнемо допомагати нужденним дітям як найвразливішим членам суспільства: дітям-сиротам, дітям, які живуть у неблагополучних сім'ях, дітям з особливими потребами, багатодітним сім'ям.

Також серед наших пріоритетів допомога біженцям, які потребують людей у ​​зоні АТО, допомога пораненим та постраждалим від військових дій.

Крім того, ми співпрацюємо з реабілітаційними центрами, щоб допомогти людям, які стали на шлях виправлення. Ми вважаємо, що духовне та моральне відродження людей – найважливіша умова щасливого, гідного та плідного життя.

Давайте робити добро разом!